Mydło naturalne jako idealna pielęgnacja dla całej rodziny

Kosmetyki do codziennej pielęgnacji skóry powinny być skuteczne, ale również niezwykle łagodne. Częsty kontakt z chemicznymi czy sztucznymi składnikami może doprowadzić do reakcji alergicznych, uszkodzić naturalną barierę ochronną skóry czy wywołać nieprzyjemne uczucie dyskomfortu i ściągnięcia. Do bezpiecznej pielęgnacji ciała polecamy mydło naturalne, pozbawione sztucznych dodatków, stworzone na bazie naturalnych olei i ekstraktów roślinnych.

Pomoc w terapii leczenia zmian skórnych

Mydło naturalne jest doskonałym wsparciem dla skór problematycznych. Dzięki swojemu delikatnemu składowi, pozbawionego wszelkich substancji chemicznych czy drażniących, będzie idealnym kosmetykiem do łagodnego oczyszczania skóry. Sprawdzi się do mycia skóry twarzy przy stanach zapalnych takich jak trądzik czy trądzik różowaty, delikatnie tonizując i usuwając z powierzchni twarzy bakterie. Sprawdzi się świetnie jako produkt wspomagający terapie zmian skórnych w przypadku alergii czy wysypek kontaktowych, zarówno u dorosłych jak i u dzieci. Będzie ukojeniem dla skór nadreaktywnych, które zwykłe kosmetyki do pielęgnacji ciała podrażniają i pozostawiają uczucie nieprzyjemnego ściągnięcia.

Naturalna pielęgnacja ciała dla całej rodziny

Mydło naturalne będzie podstawowym i najlepszym kosmetykiem do pielęgnacji całego ciała, dla całej rodziny – nie zależnie od wieku. Jego delikatna formuła sprawdzi się do częstego stosowania, pozostawi skórę oczyszczoną, miękką i odżywioną. Można stosować mydło zarówno w okolicach twarzy, jak i okolicach intymnych. Sprawdzi się także do oczyszczania delikatnej i wrażliwej skóry dziecka, po zabiegach kosmetycznych, po długiej ekspozycji na słońce czy w przypadku zmian skórnych takie jak atopowe zapalenie skóry czy egzema.

Mydło naturalne sprawdzi się:

– dla skóry wrażliwej

– dla skóry alergicznej, atopowej, ze stanami zapalnymi

– dla skóry trądzikowej

– dla skóry dziecka

– do mycia całego ciała, w tym okolic intymnych